Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Irský šarm

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 26245
40,03 € / ks
Willow Tree Irský šarm
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
38822 irsky sarm
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Nech Vaše dni sprevádza šťastie a smiech." Autorka Susan Lordi o figúrke "Írsky šarm": ,, Mala som množstvo žiadostí o vytvorení figúrky, ktorá vyjadruje šťastie, tento kúsok je mojou odpoveďou. Pri jej tvorbe som sa nechala inšpirovať mladú keltskou tanečnicou, zapôsobila na mňa svoju dokonalú siluetou. Jej kultúra je tak povznášajúci, živá, šťastná ... proste ide za štěstím.'' Susan Figúrka Willow Tree, výška 13,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Figúry
Hmotnosť: 0.167 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 13,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

41216 1 motyl
61,83 €

Willow Tree

27702
38789 ochrankyne
64,23 €

Willow Tree

26195
39428 zlaticko
40,03 €

Willow Tree

27344