Darček zadarmo ku každej objednávke

Willow Tree Zlatíčko

Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
Willow Tree
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Kód: 27344
40,03 € / ks
Willow Tree Zlatíčko
Neohodnotené
Značka: WILLOW TREE
39428 zlaticko
Unisex
Darček
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Skladom
Blesková expedícia
Tovar máme SKLADOM
Doprava
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 75 €.
Od zdroja
Priamo od zdroja
Sme VÝHRADNÍ dodávatelia
"Máš srdce zo zlata!" Autorka Susan Lordi o figúrke "Zlatíčko": ,, Veniec bol vždy symbolom pohostinnosti a privítanie. Tento veniec je ozdobný, pozlátený, čipkovaný a jemný. Ide o pohladenie, spôsob, ako niekomu poďakovať a povedať, že je pre Vás výjimečný.'' Susan Figúrka anjela Willow Tree, výška 13,5 cm.
Výrobky Willow Tree sú vyrobené z umelej živice, ktorá napodobňuje vzhľad vyrezávaného dreva. Autorka Susan Lordi o svojich výrobkoch: ,, Willow Tree je dôverná, osobné línia ručne vyrezávaných figúr. Každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené či objaviť krásu okolitého sveta. Pre vyjadrenie emócií som použila iba gest ... sklon hlavy, umiestnenie ruky či natočenie tela. Každá z figúr pochádza z mojej originálnej drevorezby. Dúfam, že jednoduchosť týchto figúr vyjadruje mier a pokoj nielen pre Vás, ale aj pre tie, ktoré milujete.'' Susan

Dodatočné parametre

Kategória: Anjeli
Hmotnosť: 0.2 kg
Materiál: Živica
Veľkosť: 13,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každá z figúr je vyjadrenie emócii iba gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame. Jednotlivé skulptúry všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Práve ich zdržanlivosť ich robí presvedčivými.

 

Podobné produkty

38678 strazny andel
43,69 €

Willow Tree

26034
43925 v rozkvetuzavesny
31,69 €

Willow Tree

27909
38822 irsky sarm
40,03 €

Willow Tree

26245